4G eval s. r. o. - je specializovaná konzultační firma se sídlem v Praze, České republice. Působíme celosvětově a nabízíme našim klientům komplexní skálu služeb v oblasti monitoringu a evaluací, vody a sanitace, životního prostředí, sociálního a ekonomického rozvoje a prevence a připravenosti na mimořádné situace.

4G eval s. r. o. dodržuje zásady a podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů – tzv. - nařízení k GDPR.

more

 

Water and sanitationSocial development
EnvironmentMonitoring and evaluation

Nejlepší česká online kasina 2022

Hazardní hry se v mobilních telefonech českých uživatelů poprvé objevily po roce 2006. Přibližně v té době byla v zemi spuštěna první platforma pro online hazardní hry. V té době ji mohl obsluhovat pouze jeden mobilní operátor, ale o čtyři roky později došlo k rozmachu využívání této technologie. K tomu přispěly dva faktory - rostoucí přístup k internetu 3G a nástup chytrých telefonů. Tak se stalo graficky náročné video široce dostupné a s ním i mobilní verze online kasin na Online Casino 24 CZ. Česká republika je jedním z evropských trhů, kde mají všechny druhy hazardních her legální status. Český průmysl online hazardních her tak významně přispívá k rozvoji celosvětového trhu s hazardními hrami na dálku. Připomeňme, že podle Národního monitorovacího střediska pro závislost počet Čechů trpících závislostí na hazardních hrách klesá.