4G eval s. r. o. - je specializovaná konzultační firma se sídlem v Praze, České republice. Působíme celosvětově a nabízíme našim klientům komplexní skálu služeb v oblasti monitoringu a evaluací, vody a sanitace, životního prostředí, sociálního a ekonomického rozvoje a prevence a připravenosti na mimořádné situace.

4G eval s. r. o. dodržuje zásady a podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů – tzv. - nařízení k GDPR.

more

 

Water and sanitationSocial development
EnvironmentMonitoring and evaluation

Nejlepší česká online kasina 2022

Hazardní hry se v mobilních telefonech českých uživatelů poprvé objevily po roce 2006. Přibližně v té době byla v zemi spuštěna první platforma pro online hazardní hry. V té době ji mohl obsluhovat pouze jeden mobilní operátor, ale o čtyři roky později došlo k rozmachu využívání této technologie. K tomu přispěly dva faktory - rostoucí přístup k internetu 3G a nástup chytrých telefonů. Tak se stalo graficky náročné video široce dostupné a s ním i mobilní verze online kasin na Online Casino 24 CZ. Česká republika je jedním z evropských trhů, kde mají všechny druhy hazardních her legální status. Český průmysl online hazardních her tak významně přispívá k rozvoji celosvětového trhu s hazardními hrami na dálku. Připomeňme, že podle Národního monitorovacího střediska pro závislost počet Čechů trpících závislostí na hazardních hrách klesá.

News

20 October 2021
During a conference organized by the Ministry on 20 October 2021, Barbora Lateckova presented interim results of evaluation of the project Increasing availability and creating opportunities health care for the homeless. Recording of the Conference is available on Youtube. Detailed information along with presentations is available on MZCR.
more
14 June 2021
Caritas Czech Republic signed a contract with 4G eval for the Evaluation of the project Partnership through Dialog for Sustainable Development.
more
04 June 2021
The Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic signed a contract with 4G eval s.r.o. for Evaluation of the project Using biomass for development of rural areas in Bosnia and Herzegovina, 2016 – 2021.
more
24 May 2021
Under Sub-consultant’s Services contract with Sachsen Wasser, 4G eval provides services of SPP and PR Expert for the Accompanying Measures Component of the Water Supply and Sanitation in Moldova Center project.
more