4G eval s. r. o. - je specializovaná konzultační firma se sídlem v Praze, České republice. Působíme celosvětově a nabízíme našim klientům komplexní skálu služeb v oblasti monitoringu a evaluací, vody a sanitace, životního prostředí, sociálního a ekonomického rozvoje a prevence a připravenosti na mimořádné situace.

4G eval s. r. o. dodržuje zásady a podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů – tzv. - nařízení k GDPR.

more

 

Water and sanitationSocial development
EnvironmentMonitoring and evaluation

Nejlepší česká online kasina 2022

Hazardní hry se v mobilních telefonech českých uživatelů poprvé objevily po roce 2006. Přibližně v té době byla v zemi spuštěna první platforma pro online hazardní hry. V té době ji mohl obsluhovat pouze jeden mobilní operátor, ale o čtyři roky později došlo k rozmachu využívání této technologie. K tomu přispěly dva faktory - rostoucí přístup k internetu 3G a nástup chytrých telefonů. Tak se stalo graficky náročné video široce dostupné a s ním i mobilní verze online kasin na Online Casino 24 CZ. Česká republika je jedním z evropských trhů, kde mají všechny druhy hazardních her legální status. Český průmysl online hazardních her tak významně přispívá k rozvoji celosvětového trhu s hazardními hrami na dálku. Připomeňme, že podle Národního monitorovacího střediska pro závislost počet Čechů trpících závislostí na hazardních hrách klesá.

News

08 July 2022
The Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic signed a contract with 4G eval s.r.o. for the Evaluation of two projects in the sector of Inclusive Social Development in Moldova funded under the Foreign Development Cooperation of the Czech Republic.
more
27 June 2022
4G eval s.r.o. signed a Joint Venture Agreement with Engineering and Management Consulting Center (EMCC) (Lead Consultant) for the Final Programme Evaluation Al Fakhoora Scholarship and Empowerment Programme (Dynamic Futures II)
more
15 June 2022
The Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic signed a contract with 4G eval s.r.o. for the Evaluation of three projects in the sector of Management of Natural Resources – Water and Sanitation, Bosnia and Hercegovina
more
12 June 2022
Under the Sub-consultant Agreement with NIRAS A/S, 4G eval provides services of the Team Leader for the Final Evaluation of EU Support to the Water Sector in the Gaza Strip.
more
19 April 2022
Under the Contract for Consultancy Services signed with Groupe Huit, 4G eval provides the services of Gender expert for the Complementary study to prepare unplanned settlement upgrading project of Kagugu, Inyange et Rwezamenyo.
more
07 December 2021
Caritas Czech Republic signed a contract with 4G eval for the External evaluation of the project Academia Young Caritas in Prague, supported under the EU Operational Programme Prague - Growth Pole of the Czech Republic.
more