4G eval s. r. o. - je specializovaná konzultační firma se sídlem v Praze, České republice. Působíme celosvětově a nabízíme našim klientům komplexní skálu služeb v oblasti monitoringu a evaluací, vody a sanitace, životního prostředí, sociálního a ekonomického rozvoje a prevence a připravenosti na mimořádné situace.

4G eval s. r. o. dodržuje zásady a podmínky Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů – tzv. - nařízení k GDPR.

more

 

Water and sanitationSocial development
EnvironmentMonitoring and evaluation

Nejlepší česká online kasina 2022

Hazardní hry se v mobilních telefonech českých uživatelů poprvé objevily po roce 2006. Přibližně v té době byla v zemi spuštěna první platforma pro online hazardní hry. V té době ji mohl obsluhovat pouze jeden mobilní operátor, ale o čtyři roky později došlo k rozmachu využívání této technologie. K tomu přispěly dva faktory - rostoucí přístup k internetu 3G a nástup chytrých telefonů. Tak se stalo graficky náročné video široce dostupné a s ním i mobilní verze online kasin na Online Casino 24 CZ. Česká republika je jedním z evropských trhů, kde mají všechny druhy hazardních her legální status. Český průmysl online hazardních her tak významně přispívá k rozvoji celosvětového trhu s hazardními hrami na dálku. Připomeňme, že podle Národního monitorovacího střediska pro závislost počet Čechů trpících závislostí na hazardních hrách klesá.

News

08 June 2023
The Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic signed a contract with 4G eval s.r.o. for the Priority Sector Evaluation: Inclusive Social Development/Education (Cambodia).
more
14 April 2023
A Cooperation Agreement for the Decentralised Evaluations LTA, WFP, was signed between ICON-INSTITUT GmBH (Consortium Leader) and 4G eval s.r.o. (Partner) on 14 April 2023.
more
08 July 2022
The Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic signed a contract with 4G eval s.r.o. for the Evaluation of two projects in the sector of Inclusive Social Development in Moldova funded under the Foreign Development Cooperation of the Czech Republic.
more
27 June 2022
4G eval s.r.o. signed a Joint Venture Agreement with Engineering and Management Consulting Center (EMCC) (Lead Consultant) for the Final Programme Evaluation Al Fakhoora Scholarship and Empowerment Programme (Dynamic Futures II)
more
15 June 2022
The Ministry of Foreign Affairs of the Czech Republic signed a contract with 4G eval s.r.o. for the Evaluation of three projects in the sector of Management of Natural Resources – Water and Sanitation, Bosnia and Hercegovina
more
12 June 2022
Under the Sub-consultant Agreement with NIRAS A/S, 4G eval provides services of the Team Leader for the Final Evaluation of EU Support to the Water Sector in the Gaza Strip.
more